Düğün, Nişan, Kına, Sünnet

Otağ İstanbul mimari yapısı, modern ekipmanları ve profesyonel ekibi ile düğün hazırlıklarına başlayan çiftler için muhteşem düğün ve nişan organizasyonları sunuyor. İslami yaşam biçimini tüm organizasyonları için referans kabul eden vizyonumuz gereği “Düğün Organizasyonları” da bu referanstan hareketle gerçekleştirilmektedir. Kur’an Tilaveti’nden, sohbet ve vaazlara; İlahi ve Kaside icrasından, tasavvuf musikisine; ney taksiminden, semazen gösterilerine hem unutulmaz hem de İslam esaslarına uygun bir düğün hayal edenlere hayallerinden çok daha fazlasını sunmak için hazırız. 100 kişiden 700 kişiye kadar düğün organizasyonlarınızı gerçekleştirebileceğiniz Otağ İstanbul’da, “Düğün Planlama” bölümü uzmanları ile yapacağınız karşılıklı görüşmelerle kendi düğününüzü hayal ettiğiniz bir masala dönüştürebilirsiniz… Çok çeşitli yemek alternatiflerinden dilediğinizi seçerek benzersiz düğün yemeği menünüzü oluşturabilir ya da pastanızın şekline karar verebilirsiniz. En özel gününüze ilişkin tüm hayalleriniz sizden, gerçekleştirmesi bizden.

Toplantı, Kongre, Seminer

Otağ İstanbul; iş toplantılarınız, kongre, seminer, eğitim ve konferanslarınız için ideal mekan. Eşsiz servisi ve olanakları ile Otağ İstanbul, toplantı, kongre, seminer, eğitim ya da konferansınızın mesajını katılımcılara iletebileceğiniz en kusursuz ortamı sunuyor. Üstelik yemek, kahvaltı veya özel taleplerinize uygun alternatifler ile programınızı zenginleştiriyor. Konferans düzeninde aynı anda tek salonda 350 konuğa hizmet verilebilen ve ileri teknoloji ses ve görüntü sistemlerine sahip Otağ İstanbul'un giriş katında bulunuyor. Kongre ve konferanslar, ürün lansmanları ya da motivasyon toplantıları... Kahvaltı, öğle ya da akşam yemeği... Mutfak ve ziyafet ekiplerimiz hizmetinizde...

Toplu Yemek Organizasyonu

Otağ İstanbul Konferans salonu her türlü ziyafet organizasyonunuza hizmet verirken kalite ve lezzet anlayışıyla kusursuz hizmet sunan güler yüzlü personeliyle, siz misafirlerine lezzet dolu dakikalar vaad ederken.Her türlü Toplu yemek ihtiyacınızada karsılık vermektedir.Kolay ulaşım sayesinde çok sık kullanabileceğiniz şık ve nezih bir organizasyon mekanı olan Otağ İstanbul ayrıcalığını hissetmiş olacaksınız. *Şirket Yemekleri *Dernek Yemekleri *Aile İçi Toplantı yemekleri *Taziye Yemekleri Ve tüm Toplu yemek Organizasyonlarında saraylardan bugüne gelen lezzetleri beraber keşfedelim.

İftar Yemeği

Ramazan ayı boyunca birbirinden lezzetli iftar sofraları için Otağ İstanbul'a davetlisiniz. Türk ve Osmanlı mutfağının seçkin ve klasikleşmiş tatlarının yanı sıra, özel ikramlar sizleri bekliyor.